Черкаський Центр Охорони Праці
Головна | Системи менеджменту | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

Понеділок, 08.03.2021, 22:32
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть стан охорони праці на вашому підприємстві
Всього відповідей: 100
Наші друзі
Электронный Бизнес-Каталог Spravka.ua

Компанія Черкаський Центр Охорони Праці спільно з Нідерландською організацією прикладних наукових досліджень та сертифікації TNO Certification bv  пропонує надання висококваліфікованих консалтингових та сертифікаційних послуг, спрямованих на найбільш повне задоволення потреб і вимог замовників, зокрема:

- I -

Надання якісних консалтингових послуг з розробки, впровадження та сертифікації систем менеджменту на відповідність вимогам міжнародних стандартів:

*ISO 9001:2008 Системи менеджменту якості - Вимоги

*ISO 14001:2004 Системи менеджменту навколишнього середовища - Вимоги та керівництво із застосування

*OHSAS 18001:2007 Системи менеджменту охорони праці та виробничої безпеки - Вимоги

*ISO 22000:2005 Системи безпеки харчових продуктів - вимоги для всіх організацій, що входять в харчовий ланцюг

*ISO 13485:2003 Система управління якістю для медичного обладнання

*ISO 9004:2009

*TQM Тотальне управління якістю

*ІСМ Інтегровані системи менеджменту, і багато іншого

- II -

Сертифікація організацій відповідно до міжнародних стандартів:

*ISO 9001:2008 Системи менеджменту якості - Вимоги

*ISO 14001:2004 Системи менеджменту навколишнього середовища - Вимоги та керівництво із застосування

*OHSAS 18001:2007 Системи менеджменту охорони праці та виробничої безпеки - Вимоги

*ISO 22000:2005 Системи безпеки харчових продуктів - вимоги для всіх організацій, що входять в харчовий ланцюг

*ISO 13485:2003 Система управління якістю для медичного обладнання

*ІСМ Інтегровані системи менеджменту (сертифікати видаються на кожну систему окремо), і багато іншого

- III -

Організація отримання прав на використання:

*CE-маркування Знак відповідності продукції вимогам Європейських Директив  Безпеки

*UN-маркування Знак відповідності тари та упаковки для перевезення небезпечної  продукції і вантажів вимогам Організації Об'єднаних Націй для транспортування будь-яким видом транспорту

- IV -

Проведення семінарів та курсів навчання для керівників і фахівців компаній та організацій з метою підвищення рівня кваліфікації та вивчення нових методів і методик створення, впровадження та вдосконалення систем менеджменту.

 

НАШІ ПОСЛУГИ

- I -

Консалтингові послуги

Консалтингові послуги включають в себе консультативний проект з розробки та впровадження систем менеджменту на підприємствах-замовників і проект з навчання керівників і фахівців вимогам міжнародних стандартів.

1. Консультативний проект

Під час консультативного проекту проводиться аналіз існуючого стану систем, їх повна інвентаризація, складається план з розробки та впровадження системи, план з розробки, коригування та впровадження документації в організації, розробляються політики, здійснюється розподіл відповідальності і повноважень, визначаються основні та допоміжні процеси і т. д; проводяться роботи з удосконалення систем, створення та навчання групи внутрішнього аудиту вимогам відповідного міжнародного стандарту, проводяться аудит та оцінка систем на кожному етапі їх функціонування та усуваються залишкові невідповідності і недоліки з метою досягнення повної готовності до сертифікації.

 Консультативний проект поділяється на етапи:

   1. Аналіз існуючої системи на відповідність вимогам міжнародного стандарту

   2. Консультативні візити з розробки та впровадження системи відповідно до вимог відповідного міжнародного стандарту

   3. Попередній аудит та оцінка готовності розробленої системи до сертифікації

Аналіз підприємства являє собою інвентаризацію поточного стану системи менеджменту та вихідної ситуації (екологічної, з охорони праці, з питань якості продукції і т.д. залежно від обраної моделі системи). У результаті аналізу складається докладний План розробки та впровадження системи менеджменту і Звіт про аналіз підприємства, що містить висновки про те, які елементи системи менеджменту відповідають вимогам міжнародних стандартів, а які необхідно змінити або додати. Звіт включає в себе також докладні рекомендації з розробки системи з вказівкою термінів і відповідальних виконавців.

 

Консультативні подорожі - це серія послідовних візитів на підприємство консультативної групи, в ході яких видаються рекомендації і проводяться консультації по кожному підрозділу підприємства і кожного елемента системи менеджменту; розробляється необхідна документація; проводиться навчання персоналу; надається методична та методологічна допомога. Результати кожного консультативного візиту оформляються Звітом.

Попередній аудит - це свого роду "генеральна репетиція" сертифікації, остаточна перевірка готовності системи менеджменту до сертифікації. Результати попереднього аудиту оформляються Звітом, що містить рекомендації з остаточного доопрацювання системи менеджменту. 2. Проект з навчання керівників і фахівців З метою підтримки безперервної відповідності, працездатності та удосконалення, система менеджменту повинна постійно піддаватися аудиту і оцінки кваліфікованими фахівцями підприємства, що мають відповідну кваліфікацію та навички. Для виконання даних вимог на підприємстві повинна функціонувати група внутрішнього аудиту, до складу якої входять фахівці (аудитори), що пройшли спеціальне навчання. Якщо група аудиту ще не створена на Вашому підприємстві або ще не навчена, наша компанія пропонуємо Вам додатково провести навчання менеджера з якості та групи внутрішнього аудиту вимогам відповідного міжнародного стандарту та ISO 19011:2002 з подальшим проходженням кваліфікаційного іспиту, за результатами якого видаються сертифікати аудиторів I і II боку.

Крім навчання спеціалістів за основними напрямками систем менеджменту ми проводимо курси, навчання, семінари та тренінги різної спрямованості для керівників підприємств і фахівців.

- II -

Сертифікаційні послуги

Сертифікат на будь-яку систему менеджменту видається терміном дії 3 роки. Крім сертифікату та реєстрації підприємства в Міжнародному реєстрі сертифікованих підприємств, Ви отримуєте право використовувати логотип TNO та ISO. Сертифікаційний проект (згідно з вимогами ISO - Міжнародної Організації по Стандартизації завжди складається з декількох етапів:

   1. Офіційний аудит відповідності системи менеджменту вимогам обраного міжнародного стандарту. Результат - видача сертифікату та права на використання логотипів.

   2. Періодичні перевірки відповідності функціонування існуючої системи менеджменту вимогам відповідного міжнародного стандарту. Результат - продовження терміну дії сертифіката. (Кількість проведених перевірочних аудитів залежить від обраної Вами системи.)

 

Статистика

ПП "ЧЦОТ" © 2021